Renginiai kraunami

Renginys Navigation

Bėgimas „Aplink Lietuvą“

Bėgimas „Aplink Lietuvą“

Kontaktinė informacija

2017-10-22 10:45
Rumšiškės, Lietuvos buities muziejus, Kaunas, Lietuva
+37061000795
info@begimotaure.lt
Bėgimo klubas „Šviesos kariai“ ir VšĮ „Lietuvos bėgimo taurė“.
RegistracijaPridėti į kalendorių

Apie bėgimo renginį

Mokestis: nuo 10 EUR
Turnyro reglamentas
Distancijos:
  • 5km
  • 10km
  • 21.097km (pusmaratonis)
Renginyje gali dalyvauti: Vaikai, Suaugusieji

Papildoma informacija

Trasa: žvyro takelis, asfalto takeliai ir akmenimis grįstas takas, liaudies buities muziejuje. Pusmaratonis bėgamas handikapo principu
Apie šachmatų kalendorių

Kas yra Lorem Ipsum?

Lorem ipsum – tai fiktyvus tekstas naudojamas spaudos ir grafinio dizaino pasaulyje jau nuo XVI a. pradžios. Lorem Ipsum tapo standartiniu fiktyviu tekstu, kai nežinomas spaustuvininkas atsitiktine tvarka išdėliojo raides atspaudų prese ir tokiu būdu sukūrė raidžių egzempliorių. Šis tekstas išliko beveik nepasikeitęs ne tik penkis amžius, bet ir įžengė i kopiuterinio grafinio dizaino laikus. Jis išpopuliarėjo XX a. šeštajame dešimtmetyje, kai buvo išleisti Letraset lapai su Lorem Ipsum ištraukomis, o vėliau -leidybinė sistema AldusPageMaker, kurioje buvo ir Lorem Ipsum versija.

Kam jis naudojamas?

Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas…“. Daugelis leidybinių sistemų programų, o taip pat ir Hiperteksto kalbos redaktoriai naudoja Lorem Ipsum kaip demonstracinę numatyto teksto versiją, todel žodžių „Lorem Ipsum“ internetinė paieška parodo daug tinklalapių kurie yra dar besikuriantys. Egzistuoja ne mažai įvairių Lorem Ipsum versijų. Kai kurios iš jų buvo sukurtos per klaidą, kitos – tyčia (pvz. jumoristinės).

×
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?