Renginiai kraunami

Halloveen run

Halloveen run

Kontaktinė informacija

2017-10-29 16:00:00
Rygiškių Jono gimnazijos stadionas, Marijampolė, Lietuva
+370867448756
info@begimotaure.lt
BK „Greičio blyksnis“
RegistracijaPridėti į kalendorių

Apie bėgimo renginį

Mokestis: nuo 2 EUR
Distancijos:
  • 5.5km
Renginyje gali dalyvauti: Vaikai, Suaugusieji

Papildoma informacija

Kviečiame visus į nuotaikingą pramoginį bėgimą „Halloveen run“. Čia mes mėgausimės trasa, nebus jokio laiko matavimo tik kvapą gniaužianti tamsa ir laukiantys trasoje iššūkiai! Bėgikai privalės įveikti 5,5 km trasą kurią turės įveikti per duotą 1 val. laiko limitą. ĮSPĖJAME! Kiekvienas dalyvis turi pasirūpinti bent minimalia šviesele ant galvos dalis trasos yra numatyta tamsiojoje dalyje .Kadangi tai yra „Halloween run“ bėgimas norėtume paprašyti kiekvieną dalyvį pasirūpinti kuo įdomesne kauke, ar maskuojančio makiažo kauke ant veido. Starto vieta: Rygiškių Jono gimnazijos stadionas. Dalyvio registracijos mokestis 2 eur. Kuris yra sumokamas renginio dieną registracijos palapinėje. PROGRAMA: 16:00 VAL. – DALYVIŲ NUMERIŲ ATSĖMIMAS. 16:45 VAL. - GENERALINĖ MANKŠTA. 17:00 VAL. – “HALLOWEEN RUN” STARTAS. 18:00 VAL. – DALYVIŲ FINIŠAS. 18:30 VAL. – APDOVANOJIMAI. Visiems finišavusiems įteiksime dalyvio diplomus, ir užkabinsime atminimo medalį, prie palapinės vaišinsime arbata. Balsavimo būdų išrinksime gražiausios kaukės „Halloween run“ bėgimo bėgiką, ir bėgikę! Visi užsiregistruoti gali SMS žinute tel. numeriu 867448756. Teksto laukelyje įveskite (vardą, pavardę, miestą el. p. ir tel. nr.).
Apie šachmatų kalendorių

Kas yra Lorem Ipsum?

Lorem ipsum – tai fiktyvus tekstas naudojamas spaudos ir grafinio dizaino pasaulyje jau nuo XVI a. pradžios. Lorem Ipsum tapo standartiniu fiktyviu tekstu, kai nežinomas spaustuvininkas atsitiktine tvarka išdėliojo raides atspaudų prese ir tokiu būdu sukūrė raidžių egzempliorių. Šis tekstas išliko beveik nepasikeitęs ne tik penkis amžius, bet ir įžengė i kopiuterinio grafinio dizaino laikus. Jis išpopuliarėjo XX a. šeštajame dešimtmetyje, kai buvo išleisti Letraset lapai su Lorem Ipsum ištraukomis, o vėliau -leidybinė sistema AldusPageMaker, kurioje buvo ir Lorem Ipsum versija.

Kam jis naudojamas?

Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas…“. Daugelis leidybinių sistemų programų, o taip pat ir Hiperteksto kalbos redaktoriai naudoja Lorem Ipsum kaip demonstracinę numatyto teksto versiją, todel žodžių „Lorem Ipsum“ internetinė paieška parodo daug tinklalapių kurie yra dar besikuriantys. Egzistuoja ne mažai įvairių Lorem Ipsum versijų. Kai kurios iš jų buvo sukurtos per klaidą, kitos – tyčia (pvz. jumoristinės).

×
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?