Renginiai kraunami

Pasilakstom su „Lese“!

Kontaktinė informacija

2019-06-29 10:30
Vingio parkas, M. K. Čiurlionio g. 100, Vilnius 03100, Vilnius, Lietuva
+37067917558
vilnius@lese.lt
Gyvūnų globos organizacija „Lese“
RegistracijaPridėti į kalendorių

Apie bėgimo renginį

Mokestis: nuo 5 EUR
Distancijos:
  • 3km
Renginyje gali dalyvauti: Vaikai, Suaugusieji

Papildoma informacija

Jauti, kad per daug užsisėdėjai ant sofos? Šuo vis neduoda ramybės, nes kviečia į lauką? Turime pasiūlymą jums abiems! Pasilakstom kartu su „Lese“! Neturi šuns? Ne bėda, imk draugą ir atvykite kartu, arba rašyk mums ir mes „paskolinsim“ tau šunį (tik turime įspėti, šunų kiekis ribotas). REKVIZITAI APMOKĖJIMUI: Organizacijos pavadinimas: VšĮ Lesė. Banko sąskaita: LT647044060005976183 Paypal: info@lese.lt TRASOS DANGA: Didžioji dalis asfaltinė danga. Mūsų mažiesiems dalyviams būsime paruošę 150 m „Lesinukų“ trasą, kur jie galės išbandyti jėgas bėgime nemokamai! Startas 10:30 valandą! REGISTRACIJA Į „LESINUKŲ“ TRASĄ: http://bit.ly/lesinukųbėgimas P.S.: Registracijos vyksta iki birželio 15 dienos. P.P.S: Renginyje bus fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse. 📸
Apie šachmatų kalendorių

Kas yra Lorem Ipsum?

Lorem ipsum – tai fiktyvus tekstas naudojamas spaudos ir grafinio dizaino pasaulyje jau nuo XVI a. pradžios. Lorem Ipsum tapo standartiniu fiktyviu tekstu, kai nežinomas spaustuvininkas atsitiktine tvarka išdėliojo raides atspaudų prese ir tokiu būdu sukūrė raidžių egzempliorių. Šis tekstas išliko beveik nepasikeitęs ne tik penkis amžius, bet ir įžengė i kopiuterinio grafinio dizaino laikus. Jis išpopuliarėjo XX a. šeštajame dešimtmetyje, kai buvo išleisti Letraset lapai su Lorem Ipsum ištraukomis, o vėliau -leidybinė sistema AldusPageMaker, kurioje buvo ir Lorem Ipsum versija.

Kam jis naudojamas?

Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas…“. Daugelis leidybinių sistemų programų, o taip pat ir Hiperteksto kalbos redaktoriai naudoja Lorem Ipsum kaip demonstracinę numatyto teksto versiją, todel žodžių „Lorem Ipsum“ internetinė paieška parodo daug tinklalapių kurie yra dar besikuriantys. Egzistuoja ne mažai įvairių Lorem Ipsum versijų. Kai kurios iš jų buvo sukurtos per klaidą, kitos – tyčia (pvz. jumoristinės).

×
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?