Renginiai kraunami

Trail Kuršių Nerija 2019

Trail Kuršių Nerija 2019

Kontaktinė informacija

2019-10-19 08:00
Smiltynės g. 25, Klaipėda 93100, Klaipėda, Lietuva
info@trailkursiunerija.com
Trail Kuršių Nerija
RegistracijaPridėti į kalendorių

Apie bėgimo renginį

Mokestis: nuo 12 EUR
Distancijos:
  • 11km
  • 24km
  • 47km
  • 68km
Renginyje gali dalyvauti: Vaikai, Suaugusieji

Papildoma informacija

Trail "Kuršių Nerija" (#TKN) tai dar vienas neišdildomų potyrių ir nerealių vaizdų bėgimo bekele nuotykis su daugybe smėlio! 𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗔𝗖𝗜𝗝𝗔 𝗔𝗧𝗜𝗗𝗔𝗥𝗢𝗠𝗔 𝟮𝟬𝟭𝟵 𝟬𝟱 𝟯𝟭 𝟭) Kuršių Takais - 11.5 KM / ✅100 m http://www.trailkursiunerija.com/11-KM/ 𝟮) Kuršių Pusmaratonis - 24.1 KM / ✅190 m http://www.trailkursiunerija.com/24-KM/ 𝟯) Kuršių Maratonas - 47.4 KM / ✅530 m 2 𝙄𝙏𝙍𝘼 𝙋𝙊𝙄𝙉𝙏𝙎 http://www.trailkursiunerija.com/47-KM/ 𝟰) Kuršių ULTRA - 67.9 KM / ✅950 m 3 𝙄𝙏𝙍𝘼 𝙋𝙊𝙄𝙉𝙏𝙎 http://www.trailkursiunerija.com/68-KM/ 🌐 www.trailkursiunerija.com 📷 https://www.instagram.com/trailkursiunerija/ 🎥 https://www.youtube.com/channel/UCXUKF34B8qarTqUd4-wYF4Q #trailkursiunerija #TKN #TKN2019 #KursiuNerijaUltraTrail #trail #trailrun #runner #runningcommunity #follow #marathon #nature #forest #runninginforest #runningcompetition #Klaipėda #Nida #Preila #Pervalka #Juodkrantė #KursiuNerija #curonianspitultratrail #ITRA #ULTRA #curonianspitnationalpark #curonianspit #Lithuania #balticsea #witchhill #Juodkrante #WelcomeToLithuania
Apie šachmatų kalendorių

Kas yra Lorem Ipsum?

Lorem ipsum – tai fiktyvus tekstas naudojamas spaudos ir grafinio dizaino pasaulyje jau nuo XVI a. pradžios. Lorem Ipsum tapo standartiniu fiktyviu tekstu, kai nežinomas spaustuvininkas atsitiktine tvarka išdėliojo raides atspaudų prese ir tokiu būdu sukūrė raidžių egzempliorių. Šis tekstas išliko beveik nepasikeitęs ne tik penkis amžius, bet ir įžengė i kopiuterinio grafinio dizaino laikus. Jis išpopuliarėjo XX a. šeštajame dešimtmetyje, kai buvo išleisti Letraset lapai su Lorem Ipsum ištraukomis, o vėliau -leidybinė sistema AldusPageMaker, kurioje buvo ir Lorem Ipsum versija.

Kam jis naudojamas?

Jau seniai žinoma, kad vertinant dizainą ir kompoziciją, blaško skaitomas tekstas. Tad Lorem Ipsum naudojamas tam, kad daugiau ar mažiau normalizuotų raidžių paskirstymą vietoje paprasto dubliavimo: „Tekstas tekstas tekstas tekstas…“. Daugelis leidybinių sistemų programų, o taip pat ir Hiperteksto kalbos redaktoriai naudoja Lorem Ipsum kaip demonstracinę numatyto teksto versiją, todel žodžių „Lorem Ipsum“ internetinė paieška parodo daug tinklalapių kurie yra dar besikuriantys. Egzistuoja ne mažai įvairių Lorem Ipsum versijų. Kai kurios iš jų buvo sukurtos per klaidą, kitos – tyčia (pvz. jumoristinės).

×
Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?